Nowoczesny Trening Siłowy Jak Zbudować Szczupłą I Muskularną Sylwetkę (2013) - OKAZJE Oceń produkt:

od 41,99 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: Serwis Galaktyka
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788375790955
  • Oprawa: miękka
  • Autor: King, Ian / Schuler, Lou
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Ilość stron: 368
  • Rok wydania: 2013
innowacyjny trening siłowy- najlepsza droga do rozwinięcia pełnego potencjału swego ciała. Jest to nowy rodzaj książki o fitnesie. Wytworzona przez członków zespołu redakcyjnego Men's Health, wiodących ekspertów w dziedzinie treningu siłowego. Podręcznik jest pełen świetnej jakości kolorowych fotografii, dużo z nich demonstruje metodę wykonywania ćwiczenia krok po kroku, znajdzieszświetne rysunki anatomiczne. Książka stanowi hołd dla rewelacyjnej i zadziwiającej maszyny, jaką jest męskie ciało - ponad 650 mięśni i 250 milionów włókien mięśniowych i nauczysz się z niej jak najlepiej użyć potencjał swego ciała.

Dowiedz się jak zbudowane są twoje mięśnie i jak działa twoje ciało
Poznaj sekrety budowania mięśni
Podążaj 6-miesięcznym programem treningowym, który będzie trafny dla twoich potrzeb (ponad 100 precyzyjnie opisanych ćwiczeń)

Książka „progresywny trening siłowy" autorstwa Iana Kinga i Lou Schulera to kompendium wiedzy kulturystycznej. Czytelnik znajdzie w niej nie tylko prosto i obrazowo przedstawione zasady fizjologii człowieka oraz biomechaniki, lecz także detalowy opis techniczny ćwiczeń, a także plany treningowe tworzone z myślą o nowoczesnych ćwiczących jak i tych początkujących. Autor płynnie przechodzi z jednego zagadnienia w kolejne, prezentując sposób budowy mięśni w sposób zrozumiały równocześnie dla ćwiczących, jak i osób niezorientowanych w temacie. Książka wprowadza także czytelnika w podstawy odżywiania, dzięki czemu łatwiej będzie mu zrozumieć rolę diety w planie treningowym. Polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym budową mięśni!
Jakub Mauricz

SPRAW, żeby TWOJE MIĘŚNIE BYŁY pokaźniejszE I SILNIEJSZE, ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

Ian King jest australijskim trenerem siłowym, który przez ostatnie dwie dekady prowadził czempionów olimpijskich. Lou Schuler jest dyrektorem od spraw fitnessu Men's Health i autorem The Testosterone Advantage Plan

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Hobby i poradniki