SPALAJ TŁUSZCZ BUDUJ MIĘŚNIE - mamy na stanie, wyślemy natychmiast, Galaktyka - OKAZJE Oceń produkt:

od 28,39 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: GALAKTYKA
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788375793468
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Venuto Tom
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Ilość stron: 392
  • Rok wydania: 2014

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i równocześnie wyrzeźbić sylwetkę? Szukasz programu, który nie powstał w oparciu o chwilowe mody i nie oferuje błyskawicznych, lecz nieskutecznych rozwiązań? Interesuje cię plan, dzięki któremu osiągniesz oczekiwane rezultaty niezależnie od tego, ile masz lat i w jakiej jesteś formie? Tom Venuto, weteran branży fitness i autor bestsellerów, od dwudziestu pięciu lat cieszy się opinią specjalisty w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej.

W książce Spalaj tłuszcz, buduj mięśnie, nazywanej przez fanów „biblią odchudzania", proponuje rewolucyjny system, dzięki któremu nie tylko wysmuklejesz, lecz także zyskasz siłę, sprawność i zdrowie.

W książce odnajdziesz m.in.: prosty, lecz skuteczny program L.E.A.N., składający się z czterech kluczowych części, które decydują o wydajnym modelowaniu sylwetki, program nowe Ciało (NC-28), czyli czterotygodniowy plan treningowy, zezwalający na wyrzeźbienie mięśni, zawierający również osobny zestaw ćwiczeń, genialny dla osób początkujących.

Książka Venuto skierowana jest jednocześnie do mężczyzn, jak i pań. Korzystając z zawartych w niej porad osiągniesz sylwetkę szczupłą, a jeśli zechcesz, jeszcze ładnie umięśnioną. Autor nakłania do wykonywania tych potężnych, osobistych celów i równocześnie demonstruje, jak robić to mądrze i efektywnie.

TOM VENUTO jest specjalistą w dziedzinie redukcji tkanki tłuszczowej, autorem bestsellerów i trenerem, który pomaga ludziom w uzyskaniu pożądanej figury. Skończył studia w zakresie fizjologii ruchu i pracuje w branży fitness od 1989 roku, w tym czternaście lat jako trener osobisty.

Propaguje naturalne i zdrowe strategie redukowania tkanki tłuszczowej i budowania muskulatury, które sam stosował, przygotowując się do zawodów w kulturystyce naturalnej. Tom łączy najnowsze osiągnięcia nauki ze zdroworozsądkowym podejściem do diety i ćwiczeń, mającym na celu trwałe przeobrażenie sylwetki.

Niezależnie od tego, czy chcesz się pozbyć 5 czy 50 kilogramów, zbudować muskulaturę czy po prostu sprawić, żeby ciało wyglądało sprężyście, z tej książki dowiesz się, jak osiągnąć trwałe rezultaty w bezpieczny, zdrowy i naturalny sposób.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Hobby i poradniki