Szczęśliwi biegają ultra. Jak przebiec 100km w jeden dzień, koić ból śpiewem i postawić pasję ponad dom i kredyt - Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof, oprawa miękka - OKAZJE Oceń produkt:

od 22,70 PLN

oszczędzasz do 26%

  • Producent: Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788375794038
  • Oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Ilość stron: 320
  • Rok wydania: 2015
Fragment książki:
Psychika mówiła mi: "Nie dasz rady! Co Ty tu robisz, mazgaju!". Krzysiek walczył za nas dwoje, gdy czepiałam się jego plecaka i z poczuciem, iż zaraz zwymiotuję sobie na buty – parłam za nim pod górę. I jeszcze musiał patrzeć jak się rozklejam, jak cierpię. A jednak – był to jeden z najważniejszych i najwspanialszych tygodni w naszym życiu. Może właśnie dlatego, że było tak trudno? Że żeby skończyć ten wyścig trzeba było 15 razy sięgnąć do najgłębszych pokładów motywacji, zagryźć zęby, upadać i się wznosić. Nie żebym była masochistką.
lecz walka daje tyle wspomnień! A poczucie, że zrobiło się coś wyjątkowego jest spotęgowane faktem, iż zrobiliśmy to razem. I iż było przecież efektownie dookoła. I iż w tyle pozostało tak mnóstwo zespołów.

Szczęśliwi biegają ultra to inspirująca historia o ludziach - na pozór zwyczajnym małżeństwie, mieszkającym we wnętrzu Warszawy i prowadzącym razem producenta. Zintegrujeła ich duża miłość.

Od tamtej pory Magda i Krzysiek to zespół - w domu, w pracy i na zawodach. Choć Magda zarzekała się, że bieganie nie jest dla niej, dziś ma na koncie starty w arcytrudnych ultramaratonach górskich.
Książka łączy w sobie elementy fascynującej autobiografii, poręcznego podręcznika o górskich ultramaratonach i rajdach przygodowych, pełnego solidnych porad oraz relacji ze spotkań z legendarnymi zawodnikami z Polski i zza granicy, takimi jak Scott Jurek czy Tony Krupicka.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Hobby i poradniki