Szczęśliwi biegają ultra. Jak przebiec 100km w jeden dzień, koić ból śpiewem i postawić pasję ponad dom i kredyt - Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof, oprawa miękka - OKAZJE Oceń produkt:

od 24,80 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788375794038
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Magdalena Ostrowska-Dołęgowska, Krzysztof Dołęgow
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Ilość stron: 320
  • Rok wydania: 2015
Psychika mówiła mi: "Nie dasz rady! Co Ty tu robisz, mazgaju!". Krzysiek walczył za nas dwoje, gdy czepiałam się jego plecaka i z poczuciem, iż zaraz zwymiotuję sobie na buty – parłam za nim pod górę. I jeszcze musiał patrzeć jak się rozklejam, jak cierpię. A jednak – był to jeden z najważniejszych i najwspanialszych tygodni w naszym życiu. Może właśnie dlatego, że było tak trudno? Że żeby skończyć ten wyścig trzeba było 15 razy sięgnąć do najgłębszych pokładów motywacji, zagryźć zęby, upadać i się wznosić. Nie żebym była masochistką.

Ale walka daje tyle wspomnień! A poczucie, iż zrobiło się coś unikatowego jest spotęgowane faktem, iż zrobiliśmy to razem. I iż było przecież pięknie dookoła. I że w tyle pozostało tak mnóstwo zespołów.
"Szczęśliwi biegają ultra" to inspirująca historia o ludziach - na pozór zwyczajnym, mieszkającym w środku Warszawy i prowadzącym razem markę.
skonsolidujeła ich obfita miłość.

Od tamtej pory Magda i Krzysiek to zespół - w domu, w pracy i na zawodach. Choć Magda zarzekała się, że bieganie nie jest dla niej, dziś ma na koncie starty w arcytrudnych ultramaratonach górskich.
Książka łączy w sobie komponenty fascynującej autobiografii, ergonomicznego podręcznika o górskich ultramaratonach i rajdach przygodowych, pełnego mocnych porad oraz relacji ze spotkań z legendarnymi zawodnikami z Polski i zza granicy, takimi jak Scott Jurek czy Tony Krupicka.

ISBN: 9788375794038
Kod paskowy: 9788375794038
Autorzy: Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof
Kod wydawcy: 23018
Miejscowość: Łódź
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 24.0x15.8cm
Języki: polski

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Hobby i poradniki