Żywienie w sporcie, oprawa miękka - OKAZJE Oceń produkt:

od 41,17 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: ZYSK I S-KA
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788377853115
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Bean Anita
  • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
  • Ilość stron: 360
  • Rok wydania: 2014

„Książka absolutnie niezbędna dla wszelkich osób związanych ze sportem i fitnessem". YMCA „rewelacyjna publikacja: konkretna, kompletna, wyczerpująca, przezroczysta i napisana zrozumiałym dla każdego językiem".

„Coaching News" „idealne dzieło, które odpowiada na wszystkie osiągalne pytania w zakresie kondycji fizycznej". „Sports Teacher" NAJPOPULARNIEJSZY PODRĘCZNIK NA TEMAT ŻYWIENIA W SPORCIE NA ŚWIECIE!

nowe WYDANIE! UZUPEŁNIONE I ZAKTUALIZOWANE! nowe wydanie Żywienia w sporcie, uwzględniające najnowsze raporty medyczne, to publikacja, która jest jednocześnie wyczerpującym podręcznikiem praktycznym i kompendium wiedzy teoretycznej, przekazująca cenne informacje w sposób atrakcyjny i dostępny dla wszystkich.

Książka ta, napisana przez jedną z czołowych brytyjskich specjalistek od spraw żywienia w sporcie, genialnie przysłuży się zarówno każdemu amatorowi dynamicznego trybu życia, jak i zawodnikom pragnącym osiągać ulepszone wyniki w swoich dyscyplinach.

Obecne polskie wydanie (oparte na siódmym angielskim z 2013 roku) autorka wzbogaca o efekty najnowszych, nierzadko pionierskich badań związanych ze zdrowiem i wydolnością sportową, nie pozostawiając bez odpowiedzi żadnych pytań czy wątpliwości.

Można tu znaleźć praktyczne wskazówki w następujących kwestiach: – jak rozszerzyć solidność, siłę i wydolność organizmu – jak obliczyć zapotrzebowanie organizmu na kalorie, węglowodany oraz białka – jak poprawić sylwetkę – ile płynów wypijać i jak produktywnie nawodnić organizm.

Książka posiada także: – codzienne plany żywieniowe, dzięki którym (zależnie od potrzeb) stracisz lub zyskasz na wadze, zredukujesz tkankę tłuszczową, zyskasz masę mięśniową lub lepiej przygotujesz się do zawodów – potężne rady dla sportsmenek, aktywnych ruchowo dzieci oraz uprawiających sport wegetarian – wyczerpujące omówienie potrzeby suplementacji i odżywek sportowych.

„Książka niezwykle dostępna, a jednocześnie napisana w sposób ekscytujący – uczciwie mogę ją polecić wszystkim, który pragną osiągać udoskonalone wyniki w sporcie lub poprawić sprawność fizyczną". James Cracknell, mistrz olimpijski w wioślarstwie

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Hobby i poradniki